AX7DBF4-312.5000T
Mfr.Part #
AX7DBF4-312.5000T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Package :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Max) :
70mA
Height :
1.8 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Load Capacitance :
Output :
LVDS
Termination Style :
SMD/SMT
Ratings :
Product Type :
Standard Oscillators
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Product Status :
Active
Subcategory :
Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Tradename :
ClearClock
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Output Format :
Frequency :
312.5MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Length :
7 mm
Brand :
Series :
ClearClock™ AX7
Factory Lead Time :
19 Weeks
Absolute Pull Range (APR) :
Width :
5 mm