AX7DBF3-640.0000T
Mfr.Part #
AX7DBF3-640.0000T
Description
XTAL OSC XO 640.0000MHZ LVDS SMD
Length :
7 mm
Current - Supply (Max) :
70mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Tradename :
ClearClock
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS :
Details
Brand :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Status :
Active
Termination Style :
SMD/SMT
Oscillators
Load Capacitance :
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
640MHz
Width :
5 mm
Ratings :
Output Format :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Height :
1.8 mm