AX7DBF3-614.4000T
Mfr.Part #
AX7DBF3-614.4000T
Description
XTAL OSC XO 614.4000MHZ LVDS SMD
Oscillators
RoHS :
Details
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
2.5V
Brand :
+ 85 C
Output Format :
LVDS
Load Capacitance :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Length :
7 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height :
1.8 mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Width :
5 mm
Frequency :
614.4MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
70mA
Oscillators
Termination Style :
SMD/SMT
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm