AX7DBF3-187.5000T
Mfr.Part #
AX7DBF3-187.5000T
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Length :
7 mm
Function :
Enable/Disable
Subcategory :
Oscillators
Voltage - Supply :
2.5V
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height :
1.8 mm
Frequency :
187.5MHz
Output :
LVDS
Output Format :
LVDS
Product Status :
Active
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Tradename :
ClearClock
Width :
5 mm
Brand :
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Ratings :
Termination Style :
SMD/SMT
Current - Supply (Max) :
70mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Load Capacitance :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Product Type :
Standard Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm