AX7DBF2-780.0000T
Mfr.Part #
AX7DBF2-780.0000T
Description
XTAL OSC XO 780.0000MHZ LVDS SMD
Enable/Disable
Tradename :
ClearClock
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Subcategory :
Oscillators
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
780MHz
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Current - Supply (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Termination Style :
SMD/SMT
Brand :
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Type :
XO (Standard)
Length :
7 mm
Width :
5 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Height :
1.8 mm
Factory Lead Time :
19 Weeks
RoHS :
Details
Load Capacitance :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output Format :
Voltage - Supply :
2.5V