AX7DBF1-869.2150T
Mfr.Part #
AX7DBF1-869.2150T
Description
XTAL OSC XO 869.2150MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
869.215MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Current - Supply (Max) :
70mA
Output Format :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Length :
7 mm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Width :
5 mm
Output :
LVDS
Subcategory :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Tradename :
ClearClock
Product Status :
Active
Product Type :
Standard Oscillators
RoHS :
Details
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Termination Style :
SMD/SMT
Height :
1.8 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Load Capacitance :
Factory Lead Time :
19 Weeks
Ratings :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm