AX7DBF1-800.0000T
Mfr.Part #
AX7DBF1-800.0000T
Description
XTAL OSC XO 800.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Mounting Type :
Surface Mount
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Load Capacitance :
Current - Supply (Max) :
70mA
Voltage - Supply :
2.5V
Brand :
Termination Style :
SMD/SMT
Absolute Pull Range (APR) :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
5 mm
ClearClock
Length :
7 mm
Frequency :
800MHz
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Height :
1.8 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Subcategory :
Oscillators
Ratings :
Output Format :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C