AX7DBF1-742.4347T
Mfr.Part #
AX7DBF1-742.4347T
Description
XTAL OSC XO 742.4347MHZ LVDS SMD
LVDS
Output Format :
XO (Standard)
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
742.4347MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Brand :
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Current - Supply (Max) :
70mA
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Load Capacitance :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height :
1.8 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Width :
5 mm
Ratings :
Subcategory :
Oscillators
Length :
7 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C