AX7DBF1-699.5175T
Mfr.Part #
AX7DBF1-699.5175T
Description
XTAL OSC XO 699.5175MHZ LVDS SMD
Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Load Capacitance :
Package :
Tape and Reel (TR)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Product Type :
Standard Oscillators
Width :
5 mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
699.5175MHz
Output Format :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
70mA
Subcategory :
LVDS
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Length :
7 mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Brand :
Termination Style :
SMD/SMT
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Product Status :
Active
Height :
1.8 mm