AX7DBF1-644.1628T
Mfr.Part #
AX7DBF1-644.1628T
Description
XTAL OSC XO 644.1628MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Subcategory :
Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Type :
XO (Standard)
Package :
Tape and Reel (TR)
Width :
5 mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Load Capacitance :
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Frequency :
644.1628MHz
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Product Type :
Standard Oscillators
Package / Case :
8-SMD, No Lead
RoHS :
Details
Height :
1.8 mm
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Brand :
Termination Style :
SMD/SMT
Current - Supply (Max) :
70mA
Product Status :
Active
Length :
7 mm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA