AX7DBF1-200.0000
Mfr.Part #
AX7DBF1-200.0000
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Operating Temp Range :
-40C to 85C
Symmetry Max :
55(%)
Operating Supply Voltage (Typ) :
2.5
Product Length (mm) :
7(mm)
Output Level :
LVDS
Rad Hardened :
No
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Frequency Stability :
±25ppm
Product Height (mm) :
1.8(mm)
Current - Supply (Max) :
70mA
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Strip
Programmable :
No
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Screening Level :
Industrial
Frequency :
200MHz
Operating Supply Voltage (Max) :
2.75(V)
Operating Supply Voltage (Min) :
2.25(V)
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C