AX7DAF4-622.0800T
Mfr.Part #
AX7DAF4-622.0800T
Description
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Length :
7 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Width :
5 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Series :
ClearClock™ AX7
Tradename :
ClearClock
Product Type :
Standard Oscillators
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height :
1.8 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Brand :
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
622.08MHz
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Ratings :
Current - Supply (Max) :
70mA
Product Status :
Active
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
RoHS :
Details
Subcategory :
Absolute Pull Range (APR) :
Factory Lead Time :
19 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Load Capacitance :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA