AX7DAF4-620.0000T
Mfr.Part #
AX7DAF4-620.0000T
Description
XTAL OSC XO 620.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
620MHz
Absolute Pull Range (APR) :
RoHS :
Details
Subcategory :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Length :
7 mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Height :
1.8 mm
XO (Standard)
Tradename :
ClearClock
Product Type :
Standard Oscillators
Product Status :
Active
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Width :
5 mm
Load Capacitance :
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
70mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm