AX7DAF4-1152.0000C
Mfr.Part #
AX7DAF4-1152.0000C
Description
XTAL OSC XO 1.1520GHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
70mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Package :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
1.152GHz
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)