AX7DAF3-650.0000
Mfr.Part #
AX7DAF3-650.0000
Description
XTAL OSC XO 650.0000MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Product Status :
Active
8-SMD, No Lead
Termination Style :
SMD/SMT
Height :
1.8 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency :
650MHz
Ratings :
Output Format :
LVDS
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Current - Supply (Max) :
70mA
Factory Lead Time :
19 Weeks
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±25ppm
Product Type :
Standard Oscillators
Load Capacitance :
Series :
ClearClock™ AX7
Width :
5 mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Length :
7 mm
Tradename :
ClearClock
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm