AX7DAF3-614.4000
Mfr.Part #
AX7DAF3-614.4000
Description
XTAL OSC XO 614.4000MHZ LVDS SMD
Product Status :
Active
Load Capacitance :
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Voltage - Supply :
3.3V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Width :
5 mm
RoHS :
Details
Product Type :
Standard Oscillators
Frequency Stability :
±25ppm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Tradename :
ClearClock
Enable/Disable
Length :
7 mm
Current - Supply (Max) :
70mA
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Factory Lead Time :
19 Weeks
Base Resonator :
Crystal
Height :
1.8 mm
Output Format :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Termination Style :
SMD/SMT
LVDS
Brand :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
614.4MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm