AX7DAF3-106.2500T
Mfr.Part #
AX7DAF3-106.2500T
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Oscillators
Height :
1.8 mm
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Length :
7 mm
Factory Lead Time :
19 Weeks
Current - Supply (Max) :
70mA
Product Type :
Standard Oscillators
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Termination Style :
SMD/SMT
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Output Format :
LVDS
Package :
Tape and Reel (TR)
Tradename :
ClearClock
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Absolute Pull Range (APR) :
Brand :
Ratings :
Product Status :
Active
Frequency Stability :
±25ppm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
1 (Unlimited)
Current Rating :
64 mA
Package / Case :
8-SMD, No Lead
RoHS :
Details
Frequency :
106.25MHz
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Width :
5 mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm