AX7DAF2-156.2500C
Mfr.Part #
AX7DAF2-156.2500C
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Stock
40
In Stock :
40
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Supply Voltage (Typ) :
3.3
Packaging :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Rad Hardened :
No
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
156.25MHz
Current - Supply (Max) :
70mA
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Programmable :
No
Series :
ClearClock™ AX7
Ratings :
Product Depth (mm) :
5(mm)
Surface Mount
Operating Temp Range :
-40C to 85C
Symmetry Max :
55(%)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Operating Supply Voltage (Min) :
2.97(V)
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Operating Supply Voltage (Max) :
3.63(V)
Output Level :
LVDS
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Product Length (mm) :
7(mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Screening Level :
Industrial
Package :
Strip
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C