AX7DAF1-668.2500T
Mfr.Part #
AX7DAF1-668.2500T
Description
XTAL OSC XO 668.2500MHZ LVDS SMD
Stock
250
In Stock :
250
Oscillators
Operating Temp Range :
-40C to 85C
Frequency Stability :
±25ppm
Ratings :
Product Depth (mm) :
5(mm)
Current - Supply (Max) :
70mA
Output Level :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Symmetry Max :
55(%)
Output Format :
Height :
1.8 mm
Width :
5 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Operating Supply Voltage (Typ) :
3.3
Length :
7 mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Programmable :
No
Absolute Pull Range (APR) :
Rad Hardened :
No
Screening Level :
Industrial
Voltage - Supply :
3.3V
Standard Clock Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Frequency :
668.25MHz