AX7DAF1-200.0000
Mfr.Part #
AX7DAF1-200.0000
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Stock
36
In Stock :
36
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height :
1.8 mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Width :
5 mm
Crystal
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Absolute Pull Range (APR) :
Type :
XO (Standard)
Frequency :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Length :
7 mm
Enable/Disable
Current Rating :
64 mA
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Current - Supply (Max) :
70mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Output Format :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm