AX5PBF3-780.0000C
Mfr.Part #
AX5PBF3-780.0000C
Description
OSC XO 780MHZ 2.5V LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
780MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Package :
Strip
Frequency Stability :
±20ppm
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
110mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
780MHz
Symmetry-Max :
55/45%