AX5PBF1-627.3296C
Mfr.Part #
AX5PBF1-627.3296C
Description
OSC XO 627.3296MHZ 2.5V LVPECL
Current - Supply (Max) :
110mA
Operating Frequency :
627.3296MHz
Supply Voltage :
2.5V
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Frequency :
627.3296MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Symmetry-Max :
55/45%