AX5PBF1-488.8000C
Mfr.Part #
AX5PBF1-488.8000C
Description
OSC XO 488.8MHZ 2.5V LVPECL
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Frequency :
488.8MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Package :
Strip
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
488.8MHz
Current - Supply (Max) :
110mA
Packaging :
Strip
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency Stability :
±20ppm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)