AX5PAF4-1100.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF4-1100.0000C
Description
OSC XO 1.1GHZ 3.3V LVPECL
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
1100MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
ClearClock™ AX5
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Enable/Disable
Fall Time-Max :
0.4ns
Current - Supply (Max) :
110mA
Surface Mount :
yes
Frequency :
1.1GHz
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Output :
LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%