AX5PAF2-920.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-920.0000C
Description
OSC XO 920MHZ 3.3V LVPECL
Frequency :
920MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Frequency Stability :
±20ppm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Output :
LVPECL
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Operating Frequency :
920MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
110mA