AX5PAF2-915.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-915.0000C
Description
OSC XO 915MHZ 3.3V LVPECL
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
915MHz
Current - Supply (Max) :
110mA
Voltage - Supply :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
915MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm