AX5PAF2-910.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-910.0000C
Description
OSC XO 910MHZ 3.3V LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
ClearClock™ AX5
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Frequency :
910MHz
Crystal
Fall Time-Max :
0.4ns
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Max) :
110mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
3.3V
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Frequency :
910MHz