AX5PAF2-800.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-800.0000C
Description
OSC XO 800MHZ 3.3V LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Fall Time-Max :
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Frequency :
800MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
110mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Output :
LVPECL
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
800MHz