AX5PAF2-75.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-75.0000C
Description
OSC XO 75MHZ 3.3V LVPECL
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
75MHz
Current - Supply (Max) :
110mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
75MHz