AX5PAF2-320.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF2-320.0000C
Description
OSC XO 320MHZ 3.3V LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
320MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency :
320MHz
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Ratings :
Series :
ClearClock™ AX5
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
LVPECL
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
110mA