AX5PAF2-187.5000T
Mfr.Part #
AX5PAF2-187.5000T
Description
OSC XO 187.5MHZ 3.3V LVPECL
Frequency :
187.5MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Operating Frequency :
187.5MHz
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Max) :
110mA
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)