AX5PAF1-804.3100T
Mfr.Part #
AX5PAF1-804.3100T
Description
OSC XO 804.31MHZ 3.3V LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
110mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
804.31MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Frequency :
804.31MHz
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Status :
Active
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm