AX5PAF1-75.0000C
Mfr.Part #
AX5PAF1-75.0000C
Description
OSC XO 75MHZ 3.3V LVPECL
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Current - Supply (Max) :
110mA
Symmetry-Max :
55/45%
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
75MHz
Operating Frequency :
75MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm