AX5PAF1-709.5260C
Mfr.Part #
AX5PAF1-709.5260C
Description
OSC XO 709.526MHZ 3.3V LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
3.3V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Frequency :
709.526MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
110mA
Operating Frequency :
709.526MHz
Frequency Stability :
±20ppm