AX5MCF2-312.5000
Mfr.Part #
AX5MCF2-312.5000
Description
OSC XO 312.5MHZ 1.8V CML
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency :
312.5MHz
Voltage - Supply :
1.8V
Supply Voltage :
1.8V
Packaging :
Bulk
Symmetry-Max :
55/45%
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
ClearClock™ AX5
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
85mA
Operating Frequency :
312.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA