AX5MCF1-644.5205T
Mfr.Part #
AX5MCF1-644.5205T
Description
OSC XO 644.5205MHZ 1.8V CML
Frequency Stability :
±20ppm
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
1.8V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
644.5205MHz
Current - Supply (Max) :
85mA
Voltage - Supply :
1.8V
Operating Frequency :
644.5205MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Symmetry-Max :
55/45%
Fall Time-Max :
0.4ns
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Ratings :
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA