AX5MBF1-900.2500T
Mfr.Part #
AX5MBF1-900.2500T
Description
OSC XO 900.25MHZ 2.5V CML
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Supply Voltage :
2.5V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA
Current - Supply (Max) :
85mA
yes
Ratings :
Symmetry-Max :
55/45%
Frequency :
900.25MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
900.25MHz
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V