AX5MBF1-771.8127
Mfr.Part #
AX5MBF1-771.8127
Description
OSC XO 771.8127MHZ 2.5V CML
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
85mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA
Operating Frequency :
771.8127MHz
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
2.5V
Symmetry-Max :
55/45%
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Bulk
Frequency :
771.8127MHz
Package :
Bulk
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Supply Voltage :
2.5V
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm