AX5MBF1-655.3600T
Mfr.Part #
AX5MBF1-655.3600T
Description
OSC XO 655.36MHZ 2.5V CML
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
655.36MHz
Frequency :
655.36MHz
Current - Supply (Max) :
85mA
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Product Status :
Active
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Ratings :
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Supply Voltage :
2.5V