AX5MAF1-716.8000
Mfr.Part #
AX5MAF1-716.8000
Description
OSC XO 716.8MHZ 3.3V CML
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Frequency :
716.8MHz
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Bulk
Frequency :
716.8MHz
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
85mA
Current - Supply (Max) :
85mA
Symmetry-Max :
55/45%
Package :
Bulk
Voltage - Supply :
3.3V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Fall Time-Max :
0.4ns
Output :
CML
Absolute Pull Range (APR) :
Rise Time-Max :
0.4ns
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C~85°C