AX5DCF4-537.6000
Mfr.Part #
AX5DCF4-537.6000
Description
OSC XO 537.6MHZ 1.8V LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package :
Bulk
Supply Voltage :
1.8V
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Voltage - Supply :
1.8V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
537.6MHz
Current - Supply (Max) :
80mA
Packaging :
Bulk
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Product Status :
Active
Frequency :
537.6MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm