AX5DCF3-148.5000T
Mfr.Part #
AX5DCF3-148.5000T
Description
OSC XO 148.5MHZ 1.8V LVDS
Symmetry-Max :
55/45%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency :
148.5MHz
Operating Frequency :
148.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
1.8V
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Current - Supply (Max) :
80mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
1.8V