AX5DCF2-2000.0000
Mfr.Part #
AX5DCF2-2000.0000
Description
OSC XO 2GHZ 1.8V LVDS
Supply Voltage :
1.8V
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Package :
Bulk
Voltage - Supply :
1.8V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Frequency :
2000MHz
Frequency :
2GHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Status :
Active
Symmetry-Max :
55/45%
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Packaging :
Bulk
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA