AX5DCF1-904.0000
Mfr.Part #
AX5DCF1-904.0000
Description
OSC XO 904MHZ 1.8V LVDS
Symmetry-Max :
55/45%
Package :
Bulk
Absolute Pull Range (APR) :
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency :
904MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency Stability :
±20ppm
Supply Voltage :
1.8V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Bulk
Operating Frequency :
904MHz
Current - Supply (Max) :
80mA
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C