AX5DCF1-693.4830
Mfr.Part #
AX5DCF1-693.4830
Description
OSC XO 693.483MHZ 1.8V LVDS
8-SMD, No Lead
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Product Status :
Active
Symmetry-Max :
55/45%
Package :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Operating Frequency :
693.483MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
693.483MHz
Current - Supply (Max) :
80mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
1.8V