AX5DCF1-644.4563
Mfr.Part #
AX5DCF1-644.4563
Description
OSC XO 644.4563MHZ 1.8V LVDS
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Operating Frequency :
644.4563MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Status :
Active
Symmetry-Max :
55/45%
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Supply Voltage :
1.8V
Type :
XO (Standard)
Package :
Bulk
Current - Supply (Max) :
80mA
Frequency :
644.4563MHz
Voltage - Supply :
1.8V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Bulk
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA