AX5DBF4-537.6000
Mfr.Part #
AX5DBF4-537.6000
Description
OSC XO 537.6MHZ 2.5V LVDS
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
80mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Frequency :
537.6MHz
Function :
Enable/Disable
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Package :
Bulk
Supply Voltage :
2.5V
Packaging :
Bulk
Operating Frequency :
537.6MHz