AX5DBF4-153.6000
Mfr.Part #
AX5DBF4-153.6000
Description
OSC XO 153.6MHZ 2.5V LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Frequency :
153.6MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Current - Supply (Max) :
80mA
Packaging :
Bulk
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Symmetry-Max :
55/45%
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
153.6MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Supply Voltage :
2.5V
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm