AX5DBF3-155.5200
Mfr.Part #
AX5DBF3-155.5200
Description
OSC XO 155.52MHZ 2.5V LVDS
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Supply Voltage :
2.5V
Current - Supply (Max) :
80mA
Absolute Pull Range (APR) :
Ratings :
Symmetry-Max :
55/45%
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
155.52MHz
Operating Frequency :
155.52MHz