AX5DBF1-900.2500
Mfr.Part #
AX5DBF1-900.2500
Description
OSC XO 900.25MHZ 2.5V LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.059 (1.50mm)
Packaging :
Bulk
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.4mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
900.25MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
70mA
Current - Supply (Max) :
80mA
Supply Voltage :
2.5V
Package :
Bulk
Ratings :
Operating Frequency :
900.25MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Frequency Stability :
±20ppm